Firma

Aktualności

POLAGRA Premiery 2018

Dobiegły końca kolejne targi POLAGRA Premiery. Jak już wspominaliśmy DANKO Hodowla Roślin zdobyła 4 Złote Medale Targów a więc 1/3 wszystkich zgłoszonych w tej kategorii (rośliny). Ale to nie koniec naszych sukcesów, zdobyliśmy bowiem tytuł: „Innowacyjnej firmy w rolnictwie”  a więc takiej, która „…potrafi w sposób ciągły i sprawny dostosowywać swoją ofertę do potrzeb konsumentów. Przystosowuje się elastycznie do nowych warunków otoczenia, a gdy jest możliwość to stara się wyprzedzać zmiany. Dzięki temu wyznacza tempo rolnictwa”.

Stało się to za sprawą Firmy Martin & Jacob, badającej rynek rolniczy od 2001 roku, wraz z pozostałymi firmami własnej grupy – Agrofoto, Agrofakt oraz AdAgri i która przeprowadziła unikatowe badanie rynkowe Innowacje w Rolnictwie.

W uzasadnieniu nadania tego tytułu czytamy, że eksperci kierowali się wynikami badania marketingowego oraz zebraną wiedzą w trakcie dyskusji jakościowych. Dyskusje były prowadzone w zakresie innowacji wdrażanych przez firmy, które zgłosiły swój udział w targach Polagra-Premiery. 

Wyboru dokonało 5 niezależnych ekspertów reprezentujących portale Agrofoto.pl i Agrofakt.pl oraz firmy AdAgri i Martin & Jacob na podstawie dyskusji z producentami rolnymi. Producentom rolnym przedstawiono wyniki badania i poproszono o wyrażenie swojego stanowiska w odniesieniu do firm.

Szerzej o nagrodzie na stronie AgroFaktu: https://www.agrofakt.pl/innowacyjna-firma-w-rolnictwie-nagrody-przyznane/

Ze wszystkich nagród jesteśmy bardzo dumni, jak można zauważyć na przedstawionej poniżej fotorelacji.