Firma

Aktualności

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. marketingu

Danko Hodowla Roślin Sp. z o.o. z/s w Choryni

zatrudni osobę na stanowisku:

Specjalista ds. marketingu

DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o. to lider na rynku hodowli roślin w Polsce. Jest spółką o szczególnym znaczeniu dla krajowego rolnictwa. Podstawowe kierunki działalności to hodowla nowych odmian oraz produkcja nasion elitarnych roślin rolniczych, a także zarodowa hodowla bydła mlecznego.
Spółka oferuje polskiemu i europejskiemu rolnictwu ok. 120 cennych odmian roślin uprawnych. Znakomite, sięgające XIX wieku tradycje hodowlane, doświadczona kadra, cenne materiały genetyczne oraz intensywne prace hodowlane pozwalają na coroczne rejestracje ulepszonych odmian.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Choryń

Główne zadania:
– przygotowywanie materiałów promocyjnych,
– wsparcie w realizacji bieżących projektów marketingowych,
– przygotowywanie analiz i prezentacji,
– administrowanie stroną internetową,
– umiejętność w wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi marketingowych, w tym aktywność na portalach społecznościowych,
– współpraca z zespołem sprzedażowym i produkcyjnym,
– udział w imprezach wystawienniczych, targach.

Oczekiwania wobec kandydata:
– samodzielność i dobra organizacja pracy,
– doświadczenie marketingowe,
– dyspozycyjność i kreatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
– wykształcenie wyższe,
– prawo jazdy kat. B,
– znajomość języka angielskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
– bardzo dobra znajomość obsługi komputera, mile widziana obsługa programów graficznych,
– znajomość branży rolniczej będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:
– umowę o pracę w renomowanej firmie,
– atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
– niezbędne narzędzia pracy,
– samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole,
– realizację samodzielnych zadań pod okiem doświadczonych osób

Zainteresowanych kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV oraz krótkiej prezentacji (może być w Power Point) z informacją dlaczego aplikujesz na to stanowisko pracy, do dnia 31.10.2018, na adres danko@danko.pl.