Firma

Aktualności

Ogłoszenie na stanowisko Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Danko Hodowla Roślin Sp. z o.o. z/s w Choryni

zatrudni osobę na stanowisku:

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa
Miejsce pracy: Choryń

Główne Zadania:

  • Ewidencjonowanie transakcji gospodarczych w systemie ERP
  • Rozliczanie procesu zakupu i sprzedaży (obrót krajowy i międzynarodowy)
  • Przygotowywanie i weryfikacja poprawności ewidencji podatku od towarów i usług (w tym rejestrów VAT) oraz dokumentów w zakresie: eksportu, WDT, WNT i importu usług
  • Sporządzanie deklaracji podatku od towarów i usług oraz informacji podsumowujących
  • Rozliczanie i uzgadnianie kont
  • Sprawozdawczość wewnątrzzakładowa

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Minimum 3 lata doświadczenia w firmie produkcyjno-handlowej
  • Znajomość systemu ERP będzie znaczącym atutem
  • Wiedza z zakresu prawa bilansowego i prawa podatkowego
  • Znajomość pakietu Microsoft Office, zwłaszcza programu Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, przejawianie inicjatywy, otwartość na zmiany
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet benefitów
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i kursy językowe
  • przyjazną atmosferę pracy

Miejsce pracy:

Danko Hodowla Roślin Sp. z o.o. z/s w Choryni,

Choryń 27, 64-000 Kościan

Termin i miejsce składania ofert:

Zarząd do 19.11.2018 do godz. 15.00 lub pocztą elektroniczną na adres e-mail danko@danko.pl